BioPlast Ambalaj

Hakkımızda

Biz Kimiz

20 yılı aşkın bir tecrübeyle. İlk günkü heyecan ve arzu ile Sürdürülebilirliğe, Yenilenebilir Enerjiye ve Geri Dönüşüme ilk günümüzden bu günümüze değer vermiş ve değer verecek olan paydaşlarıyla beraber emin adımlarla büyüyen ve ilerleyen bir aileyiz. 

Üretimimizi uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmekteyiz. 

Üretim yaptığımız her pazarda yenilikçi işlere imza atarak evrensel rekabet ilkeleri içinde kalıcı olmayı, sabırla ve adım adım büyümeyi öncelikli buluyoruz. 

BioPlast Ambalaj Günümüzde Plastik Ambalaj sektörünün bir parçası olarak gelecekte de tüm paydaşları için değer yaratmaya devam edecektir. 

Ufkumuzda Başarı ve Mutluluk var.

Değerlerimiz

Yönetim anlayışımızın ve paydaş ilişkilerimizin temelinde her zaman insan odaklı bir bakış açısı vardır. İnsanımıza değer verir, saygı duyar, fikirlerini önemser ve destekleriz. Çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapar, onlara mutlu bir çalışma ortamı sağlamak için ihtiyaçlarına önem veririz. Kaliteyi her zaman ön planda tutarak, insanımıza her alanda en iyiyi sunmaya çalışırız. 

Yenilikçi ve girişimci bir yaklaşımla her zaman cesurca yeniliği destekler, değişimi kucaklarız. Yaptığımız işleri büyütmek ve geliştirmek için her zaman tutku ve heyecan ile çalışırız. Yaratıcılığa önem verir, denemekten korkmaz, çalışanlarımızı teşvik eder ve yetki veririz. Vizyoner bir bakış açısıyla değişime ayak uydurmak ve gelişime öncülük etmek için çalışır, gelecek odaklı yatırımlar gerçekleştiririz. 

Faaliyette bulunduğumuz her alanda, sürdürülebilir bir anlayışla dünyamıza ve paydaşlarımıza değer katmak için çalışırız. Ekonomik olarak oluşturduğumuz değerin yanı sıra, toplumsal ve çevresel alanlarda fark yaratacak, katkı sağlayacak çalışmalar yaparız. Toplumu ve insanı ileri taşımak, dünyamızı gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek en öncelikli hedefimizdir.

İş Modelimiz

Tecrübeli iş gücümüzle ve makine parkurumuzla ağırlıklı olarak Tekstil Sektörüne hizmet vermekteyiz. 

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, denemekten korkmadan yenilikçi işlere imza atmak istiyoruz. 

Önceliklerimiz ve iş gücümüzü şekillendiren temel değerlerimizle, sürekli değişim yönetimiyle, büyüme kaynaklarımızı çeşitlendirip, tüm alanlardaki riskleri en aza indirerek, sermayenin disiplinli yönetimiyle, üretkenlik ve maliyet etkin yöntemlerle, sürdürülebilir büyümemizi sağlıyoruz. 

Müşterilerimizin en Ekonomik şekilde Sürdürülebilir İzlenebilir Doğaya zarar vermeyecek şekilde Geri Dönüştürülmüş veya Dönüştürülebilir Ambalaj konusundaki ihtiyaçlarını karşılayarak paydaşlarımıza değer kazandırmayı hedefliyoruz. 

Kazancımızı en büyük ve en önemli şirket ortağımız çalışanlarımızla paylaşarak, Kurumsal ve aynı zamanda aidiyeti yüksek bir insan gücüyle mutlu huzurlu ve sürdürülebilir bir iş modeli tercih ediyoruz.

Sertifika ve Raporlarımız

BioPlast CED Raporu

- Güncel CED Raporumuz

BioPlast RCS Sertifikası

- Güncel RCS Sertifikamız